Son Dakika
DEZENFEKTAN STANDLARINDA EN İYİ HİZMET ABD'de korona salgınında can kaybı 98 bin 706'ya yükseldi ABD'de korona salgınında can kaybı 90 bin 996'ya yükseldi ETKİNLİK VE KONGRE STANDLARINDA EN İYİ HİZMET Dün duyurulmuştu! Yoğun ilgiden dolayı başvuru sayfası kilitlendi DEPREM SONRASI TAŞINAN TAŞINA Yabancıya konut satışında tarihin en iyi ilk çeyrek rakamları görüldü Kocaeli Bilişim Fuarı Açılıyor... YENİ DOĞU Reklam “İşiniz Tam zamanında” sloganı ile Üretime devam... İSTANBULDA VE İZMİRDE DEPREM
MAPS MAGAZİN
DEZENFEKTAN STANDLARINI SİZİN İÇİN ÜRETİYOR
DEZENFEKTAN STANDLARINI SİZİN İÇİN ÜRETİYOR
 
İPHONE 11 ZİRVEDE
İPHONE 11 ZİRVEDE
 
Milyonların beklediği oyun VALORANT, 2 Haziran’da tam sürümüyle çıkıyor
Milyonların beklediği oyun VALORANT, 2 Haziran’da tam sürümüyle çıkıyor
 
Koronoda Türkler Bağış Yaptı
Koronoda Türkler Bağış Yaptı
2013'te 1,5 Milyar Dolarlık Yatırım
 

2013'te 1,5 Milyar Dolarlık Yatırım

HP, 2013’te BT projelerine ve iş ortağı programlarına ortalama 1,5 milyar dolar yatırım yapacak HP’nin sunduğu yeni ürünler, hizmetler, programlar ve çalışma modelleri iş ortaklarının büyümesine hız kazandırıyor.

19 Şubat 2013 Salı 14:34
Yazdır

HP’nin Global Konferans 2013 etkinliğinde duyurduğu yeni ve gelişmiş programlar ile iş modelleri; iş ortaklarının kullanışlı, kârlı ve inovasyona yönelik çözümlerden yararlanarak daha başarılı projelere imza atmasını sağlıyor.

HP, 2013 mali yılında kanal programları ve BT projelerine yaklaşık 1,5 milyar dolar yatırım yapacak. [i]HP, bu yatırımla iş ortaklarının performansını ödüllendirmeyi, pazarda talebi artırmayı ve sadeleştirilmiş süreçlerle iş ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmeyi amaçlıyor. Öncelikle PartnerOne programını geliştirmeye  ve  iş ortaklarına kurumsal teknolojiler için yapılan inovasyon çalışmalarının ulaştırılmasına odaklanılacak . Aynı zamanda  bu yatırım sürecinde, yeni bir bulut test ortamı da HP tarafından kullanıma sunulacak.

HP’nin Başkan ve CEO’su Meg Whitman, yeni ve kapsamlı yatırımlarıyla ilgili olarak şunları söyledi: “İş ortaklarımızın HP ile satışlarını ve kârlılığını artırmasını amaçlıyor, satın almaya yönelik kolaylıklar getiriyoruz. HP, sektörün en kapsamlı iş ortağı ekosistemlerinden birini kurmuş bulunuyor. Bu noktadan hareketle, hem şirketimize hem de ortaklarımıza en yüksek katma değeri sağlamak için büyük ölçekli yatırımlar yapmaya devam edeceğiz.”

HP yeni düzenlemelerle HP PartnerOne programına esneklik kazandırdı

HP’nin PartnerOne programı iş ortaklarının yeni müşteriler kazanması, HP ürün ve hizmetlerine olan talebi artırması, mevcut iş ilişkilerini sürdürmesi ve satışları canlandırması amacıyla verimli ve yenilikçi satış ve pazarlama araçları sunuyor.

HP aşağıdaki avantajları sağlayarak, HP PartnerOne programını daha kolay ve işler hale getirirken kârlılık ve yatırım alanlarında istikrarı artırdı:

  • Yeni ödeme modeli, basitleştirilmiş yapısıyla, iş ortakları yatırım getirisinde istikrarı artırıyor ve yapılacak indirimlerin daha isabetli takip edilmesine izin veriyor. Bu da ilk satışını yapan iş ortaklarının en kısa sürede ödüllendirilmesini sağlıyor.
    • Yeni üst düzey uzmanlık sertifikalarına hak kazanan iş ortaklarına yönelik indirimlerin artırılması ve gerçekleştirilen yeni BT yatırımları, karlılığı artırmak için yeni fırsatlar yaratıyor.
    • İş ortaklarının pazarlama geliştirme fonlarından (MDF) 3 aydan 6 aya kadar, çok daha uzun sürelerle yararlanması hem pazarlama faaliyetleri hem de nakit akışında esnekliği artırıyor.
    • HP ExpertOne programındaki satış ve teknik uzmanlık sertifikaları için geliştirilen basit ve akılcı yöntemler, bireysel sertifika programlarında kalifikasyonun doğru ölçülmesini sağlıyor. Bu da iş ortaklarının satış ve teknik uzmanlık sertifikalarına sahip olmasını kolaylaştırarak, HP müşterilerine daha yetkin hizmet vermelerine ve gereken teknik desteği sunmalarına imkan tanıyor.

HP ayrıca, 2013 mali yılı kanal yatırımlarının bir parçası olarak, önemli bir BT yatırımı yaparak yeni Unison platformunu ilk defa görücüye çıkarıyor. Bu platform satış kanalı ortaklarının iş süreçlerini hızlandırarak, güvenlik seviyesini ve müşteri hedefleme düzeyini artıracak. Aynı zamanda iletişimi güçlendirerek ortak iş planlama süreçlerini de kolaylaştıracak.

HP, Autonomy ve Vertica’yı PartnerOne programına dahil ediyor

HP, kurumların yatırım getirisini garanti etmek üzere güçlü bir Bilgi Optimizasyon Portföyü’ne sahip bulunuyor. Bu portföy kurumların işlediği bilgileri yüzde 100 isabetlilikle izliyor ve gerçek zamanlı olarak analiz ediyor. HP, Bilgi Optimizasyonu portföyü için sürdürülen pazarlama faaliyetlerine esneklik kazandırmak amacıyla aşağıdaki entegrasyonları gerçekleştirdi:

  • HP PartnerOne programını baz alarak planlanan yeni ve kapsamlı HP Autonomy iş ortağı programı, HP Autonomy ürünleri ile hizmetlerinin satış, pazarlama ve uygulama süreçlerini hızlandırıyor.
  • HP Vertica Analytics Platform’unun HP PartnerOne programıyla sunulması, HP iş ortaklarının yüksek performanslı ve gerçek zamanlı Büyük Veri analizindeki pazar fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmesini sağlıyor.

 

HP Autonomy, HP’nin küresel iş ortağı programı PantnerOne’a 2013 yılında aşamalı olarak dahil edilecek.

HP, iş ortaklarının bulut üzerindeki kaynaklara erişimini kolaylaştırıyor

Bulut bilişim, iş ortaklarının yeni pazarlara girmesini, müşteri portföyünü genişletmesini ve yüksek gelir potansiyelinden yararlanmasını sağlıyor. HP, iş ortaklarının karlılığını artırması ve  Bütünleşik Bulut çözümlerini sunabilmesi için iş ortakları programını genişletiyor. Bu da bulut programında sunulan seçenekleri ve kaynakları bayiiiler, servis sağlayıcıları ve bağımsız yazılım satıcıları(ISVs) için genişletiyor.

Yeni HP CloudSystem Ready Programı HP AllianceOne Partner Programı’na dahiliş ortaklarının iştemci sunucuları veya internet ortamı için tasarlanmış uygulamalarını getirip buluta aktarmalarına olanak sağlıyor. Bunların arasında yeni eğitim olanakları, özel bir test ve geliştirme ortamına erişim imkanı, sertifika başvurusu yapmaya yönelik usuller, tanıtım materyalleri ve devam eden HP teknik desteği bulunuyor.

HP’nin varlık kiralama ve yaşam döngüsü yönetim hizmetlerini yürüten HP Finansal Hizmetler; bayilerin bulut ortamlarını büyük çaplı ön yatırım yapma zorunluluğu olmadan kurması ve ölçeklendirebilmesi için, satış ortaklarının da CloudSystem finans programından yararlanmasını sağladı.

HP Baskı ve Kişisel Sistemler için sunulan programların da kapsamını genişletiyor

HP, Baskı ve Kişisel Sistemler (PPS) grubunun iş ortaklarına sağladığı potansiyel geliri artırmak için PPS Hizmetleri Uzmanlık Programı’nı duyurdu. PPS programı, ürün yaşam döngüsünün tamamını kapsayan yenilikçi HP hizmetleri ile iş ortaklarının pazarlama portföyünü genişletmesine yardımcı oluyor. PPS uzmanlık programı, mevcut HP PartnerOne çerçevesindeki Kişisel Bilgisayarlar ve Baskı Cihazı Hizmetlerine mükemmel uyum sağlıyor.

HP buna ek olarak, HP Doğrulanmış Online Bayiii Programı’nı da tanıttı. Yeni bayii programı, yetkili HP iş ortaklarının tüketicilere sattığı HP sarf malzemelerinin orijinal olduğunu göstermek için özel bir online “bandrol” kullanmasına imkan veriyor. HP Doğrulanmış Online Tedarikçi Programı’na katılan iş ortakları, online bandrol uygulaması sayesinde kendilerini, orijinal HP toner ve mürekkebine alternatif kalitesiz ürünler satan diğer tedarikçilerden kolayca ayırabilecekler.

 

HP Hakkında

HP, kullanıcılar, işletmeler, kamu kuruluşları ve toplum için anlamlı olabilecek yeni teknolojiler sağlamaktadır. Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan HP; baskı sistemleri, kişisel bilgisayarlar, yazılım, hizmetler ve BT altyapısından oluşan ve müşterilerin sorunlarını çözmeye yönelik bir ürün ailesi sunmaktadır. HP (NYSE: HPQ) ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için http://www.hp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Baskı ve Kişisel Sistemler (PPS) ,Autonomy, Vertica’yı PartnerOne,
Bu haber toplam 2023 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
YazarlarHava Durumu
Havadurumu
Misafir YazarlarFinans
İMKB 100
77.987
USD ALIŞ
3.0800
USD SATIŞ
3.1000
EURO ALIŞ
3.3900
EURO SATIŞ
3.4150
POUND ALIŞ
3.7530
POUND SATIŞ
3.8160
ALTIN ALIŞ
125.2200
ALTIN SATIŞ
126.3200
Namaz Vakitleri
İmsak
05:57
Güneş
07:37
Öğlen
13:28
İkindi
16:32
Akşam
18:59
Yatsı
20:27
Fotogaleri
Tarihte Bugün
Çok Okunanlar
Hava Durumu
Havadurumu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur